BY Транспорт

1
"ДС Вяснянка - Вакзал"
2C
"ДС Лошыца-2 - ст.м.Тракторны завод"
"ДС Чыжоўка - Вакзал"
4
"ДС Дружная - ж / д ст. Мінск-Паўднёвы"
"Ж / д ст. Мінск-Паўднёвы - ДС Дружная"
"ДС Чыжоўка - могілкі Міханавічы"
5ДЭ
"Могілкі "Міханавічы" - ДС Чыжоўка "
6
"ДС Дружная - Брылевічы"
7
"ДС Курасоўшчына - Калядзічы"
7A
"ДС Курасоўшчына - Калядзічы"
9
"Серабранка-9 - Завод ЖБВ"
"ДС Шабаны - Серабранка-9"
11
"ДС Вяснянка - Маршала Лосіка"
12
"ДС Сухарава-5 - Каменная Горка"
13
"ДС Зялёны Луг-6 - Макаёнка"
14
"ДС Усходняя - Сцяпянка"
15
"ДС Славінскага - Фогеля"
15Д
"ДС Уручча-2 - Фогеля"
16
"ДС Ангарская-4 - ДС Чыжоўка"
17
"ДС Сухарава-5 - ДС Кунцаўшчына"
18
"ДС Усходняя - Навінкі"
19
"ДС Карастаянавай - Сляпянка"
20С
"ДС Ангарская-4 - ст. М. Акадэмія Навук"
21
"ДС Шабаны - ДС Чыжоўка"
22
"ДС Ангарская-4 - ДС Чыжоўка"
23
"ДС Малінаўка-4 - Гарадскі Вал"
24
"ДС Зялёны Луг-6 - Варанянскага"
25
"ДС Уручча-2 - Кульман"
26
"ДС Усходняя - Паўліны Мядзёлкі"
26а
"ДС Усходняя - Паўліны Медёлкі"
27
"ДС Ангарская-4 - Сасновы Бор"
27Д
"ДС Ангарская-4 - Запарожская плошча"
28
"ДС Сярова - Масюкоўшчына"
29
"ДС Карастаянавай - ДС Кунцаўшчына"
30С
"Каржанеўскага - Чырвоны бор"
31
"ДС Уручча-2 - Каладзішчанскія могілкі"
32С
"ДС Малінаўка-4 - ДС Дружная"
33
"Копішча - ст. М. Уручча"
34
"ДС Славінскага - пер. Ліпкаўскі"
35
"ДС Зялёны Луг-6 - Макаёнка"
36
"ДС Кунцаўшчына - Тарасава"
37
"ДС Карбышава - ДС Усходняя"
38
"ДС Карастаянавай - Бабруйская"
39
"ДС Усходняя - Шчадрына"
40
"ДС Кунцаўшчына - Ландэра"
41
"ДС Адоеўскага - Каменная Горка-5"
42
"ДС Сухарава-5 - Люцынская"
43
"ДС Дружная - Сцяпянка"
43Д
"Ст.м. Трактарны завод - Сцяпянка"
44
"ДС Карастаянавай - ст. Ждановічы"
45
"ДС Дружная - Мінскрыбпрам"
47C
"Вакзал - Філіял БДУ"
48
"ДС Чыжоўка - Ландэра"
49
"ДС Масюкоўшчына - С.Кавалеўскай"
50С
"ДС Сухарава-5 - Вакзал"
51
«ДС Чыжоўка-1 - ч.п. Лошыца »
52
"Таварная - Чэрвеньскі рынак"
53
"ДС Дружная - Ландэра"
54
"ДС Захад-3 - ст.м. Спартыўная"
55
"АВ Усходні - ж / д ст. Мінск-Паўднёвы"
57
"ДС Усходняя - Сямашка"
58
"АС Аўтазаводская - Гандлёвы цэнтр ОМА"
59
"ДС Чыжоўка - Кульман"
60
"ДС Захад-3 - ГЦ Ждановічы"
61
"ДС Ангарская-4 - Сяліцкага"
62Э
"ДС Захад-3 - Навінкі"
63
"ДС Уручча-2 - Вялікі лес"
64
"ДС Уручча-2 – Макаёнка
65
"ДС Лошыца-2 - Гарадскі вал"
66
"АС Аўтазаводская - Прамысловая"
67
"ДС Чыжоўка - Калядзічы"
68
"ДС Карастаянавай - Паўночныя могілкі"
69
"Вакзал - Масюкоўшчына"
70
"АС Аўтазаводская - Дражня"
71
"Ст. М. Трактарны завод - Сцяпянка"
72
"ДС Шабаны - ст.м. Магілёўская"
72Д
"Ст. М. Магілёўская - электрадэпо" Магілёўскае "
73
"ДС Сярова - Лебядзіны"
74C
"ДС Малінаўка-4 - Гарадскі Вал"
75
"ДС Малінаўка-4 - ст.м. Пятроўшчына"
76Э
"ДС Ангарская-4 - ГЦ Ждановічы"
77
"ДС Уручча-2 - Магістр"
78
"ДС Каменная горка-5 - Бабруйская"
79
"АС Аўтазаводская - Вакзал"
79Д
"АС Аўтазаводская - Станцыя аэрацыі - Вакзал"
80
"ДС Карбышава - Вялікі лес"
81Э
"ДС Лошыца-2 - Вакзал"
82С
"ДС Серабранка - Каржанеўскага"
83Э
"ДС Малінаўка-4 - ГЦ Ждановічы"
84
ДС Малінаўка-4 - Сляпянка"
85С
"ДС Дружная - Гатава"
86
"Копішча - Азярышча"
87С
"ДС Зялёны Луг-6 - АС Аўтазаводская"
88C
"ДС Ангарская-4 - Ландэра"
91
"ДС Каліноўскага - Вяснянка"
93
"ДС Шабаны - Стары Аэрапорт"
94С
"АС Аўтазаводская - Чыжоўскія могілкі"
95
"ДС Каліноўскага - Сцяпянка"
96
"ДС Малінаўка-4 - Філіял БДУ"
97
"ДС Сярова - Малінаўка-8"
98С
"ДС Лошыца-2 - ст.м. Магілёўская"
99
"ДС Уручча-4 - Ваенная акадэмія"
100
"ДС Славінскага - Стары Аэрапорт"
101
"ДС Дружная - ГЦ Ждановічы"
102
"ДС Чыжоўка - Вакзал"
103
"ДС Паўднёвы Захад - ДС Малінаўка-4"
104
"ДС Малінаўка-4 - Сеніца"
105
"ДС Карастаянавай - Зацень"
106
"ДС Ангарская-4 - ст.м. Трактарны завод"
107
"ДС Кунцаўшчына - Каржанеўскага"
108
"АС Аўтазаводская - Гатава"
108Д
"ДС Чыжоўка - Гатава"
108Б
"ДС Чыжоўка - Гатава"
108П
"АС Аўтазаводская - Гатава"
109
"ДС Карбышава - Паўночныя могілкі"
109В
"ДС Карбышава - Цна - Паўночныя могілкі"
110
"АС Аўтазаводская - Сосны"
110А
"АС Аўтазаводская - Сосны"
112АС
"ст. м. Аўтазаводская - мікрараён Сокал"
112С
"АС Аўтазаводская - Сокал"
113aС
"ДС Уручча-4 - Абласная бальніца"
113С
"ДС Уручча-4 - РНПЦ анкалогіі"
114С
"ДС Чыжоўка - Аўтарынак"
115Э
"Вакзал - Тубдыспансер"
116
"ДС Каменная Горка-5 - Малінаўка-8"
117С
"ДС Чыжоўка - ДС Дражня"
119С
"Вакзал - Аквапарк"
120
"Ст. М. Малінаўка - Малінаўка-6"
121
"ДС Сухарава-5 - ГЦ Ждановічы"
122Э
"ДС Кунцаўшчына - С.Кавалеўскай"
123
"ДС Лошыца-2 - пл. Незалежнасці"
124
"ДС Лошыца-2 - ст.м. Пушкінская"
126
"ДС Адоеўскага - Масюкоўшчына"
127
"ДС Серабранка - пл. Незалежнасці"
128
"Каменная Горка-4 - ст. М. Каменная Горка"
129
"АС Аўтазаводская - станцыі аэрацыі"
130
"ДС Адоеўскага - ГЦ Ждановічы"
131
"ДС Карастаянавай - Цнянка"
132
"ДС Малінаўка-4 - Шчомысліца"
133
"ДС Карбышава - ДС Вяснянка"
134С
"ДС Чыжоўка - ДС Малінаўка-4"
135
"Новая Баравая - ст.м. Уручча"
136
"ДС Карастаянавай - ОЦ Ждановічы"
137
"ДС Кунцаўшчына - Водаачышчальная станцыя"
138
"ДС Кунцаўшчына - Прамвузел Заходні"
139
"ДС Каліноўскага - Танкавая"
140
"ДС Сухарава-5 - ГЦ Ждановічы"
141
"ДС Карбышава - Абласная бальніца"
141А
"ДС Карбышава - Бараўлянская школа №3"
142
"ДС Малінаўка-4 - прамвузел Заходні"
143
"ДС Карбышава - Зялёны Бор"
144С
"ДС Кунцаўшчына - ДС Курасоўшчына"
145С
"ДС Уручча-2 - Тубдыспансер"
146С
"ДС Карбышава - Драздова"
147
"ДС Малінаўка-4 - Брылевічы"
148С
"ДС Шабаны - Ландэра"
149
"ДС Захад-3 - ст.м. Кунцаўшчына - Люцынская"
150
"Брылевічы - Азярцо"
151Э
"ДС Серабранка - ГЦ Ждановічы"
153
"Танкавая - ст.м. Уручча"
153Д
"Танкавая - ст.м. Уручча"
154
"ДС Карастаянавай - Шчадрына"
155
"ДС Уручча-4 - Азярышча"
156С
"ДС Паўднёвы Захад - Водаачышчальная станцыя"
157
"ДС Карбышава - Маневіча"
158
"ДС Карбышава - Валяр'янава"
159
"ДС Захад-3 - Каменная Горка-5"
160
"АС Аўтазаводская - Інстытут Сосны"
160А
"АС Аўтазаводская - Інстытут Сосны"
161
"АС Аўтазаводская - палігон" Трасцянецкі "- Сосны"
161А
"АС Аўтазаводская - Сосны - палігон" Трасцянецкі "
161C
"АС Аўтазаводская - Акватрайпл - Палігон" Трасцянецкі "
162
"ДС Карбышава - Цна"
163
"ДС Сухарава-5 - Варанянскага"
165
"ДС Каліноўскага - пер. Геалагічны"
166
"АС Паўднёва-заходняя - Міхалова-2"
168
"АС Аўтазаводская - Акватрайпл - Сосны"
168А
"АС Аўтазаводская - Сосны - АкваТрайпл"
169
"ДС Уручча-2 - ж / д ст. Калодзішчы"
170Э
"АС Паўднёва-заходняя - Заходнія могілкі"
173Э
"Сокал - Нацыянальны аэрапорт" Мінск "
175Э
"Вакзал - Калядзічы"
176Э
"ДС Сярова - ДС Шабаны"
177Э
"ДС Кунцаўшчына - Азярцо"
178Э
"АС Аўтазаводская - могілкі "Лясные"
185С
"ДС Каменная горка-5 - Масюкоўшчына"
186
"Ст. м. Магілёўская - Шышкіна"
188С
"Брылевічы - Школа №188"
189Э
"ДС Захад-3 - РКМЦ"
190Э
"Вакзал - РКМЦ"
191
"ДС Лошыца-2 - Варанянскага"
194С
"ДС Уручча-2 - Калодзішчы-2 (Палігон)"
195
"ДС Уручча-2 - МТЗ Калодзішчы"
196С
"ДС Малінаўка-4 - С. Кавалеўскай"
199С
"ДС Шабаны - Сосны"
913С
"ст. м. Каменная горка - ст. м. Октябрьская"
1001
"ДС Ангарская-4 - ж.д. Вакзал"
1002
"Ваенная акадэмія - Камароўскі рынак - ГЦ Ждановічы"
1004
"Ст. М. Усход - Новая Баравая"
1006
"ДС Чыжоўка-1 - Вакзал"
1008
"Акадэміка Фёдарава - Новая Баравая"
1024
"РК Бабруйская - МВЦ Экспабел"
1026
"ГЦ Ждановічы - Азярцо"
1053
"МВЦ Экспабел - ДС Малінаўка-4"
1056
"ГЦ Ждановічы - Вакзал - ДС Чыжоўка-1"
1063
"ДС Сярова - Камароўскі рынак"
1064
"ДС Сярова - МВЦ Экспабел"
1073
"ДС Сярова - ГД Ждановічы"
1076
"Ландэра - МВЦ Экспабел"
1077
"Сухарава-6 - Акадэмія навук - Камароўскі рынак"
1088
"ДС Ангарская-4 - Ландэра"
1097
"ГД Ждановічы - ДС Ангарская-4"
1106
"Сухарава-6 - ГД Ждановічы"
1107
"ГЦ Ждановічы - Сеніца"
1109
"ДС Шабаны - ГЦ Ждановічы"
1111
"Озерцо - РНПЦ Онкологии"
1118
"ДС Серова - Павлины Меделки"
1119
"Сцяпянка - ст. Ждановічы"
1130
"ДС Сярова - ГЦ Ждановічы"
1134
"Ст. М. Акадэмія навук - ДС Малінаўка-4"
1146
"ДС Лошыца-2 - д. Драздова"
1151
"ДС Дружная - Тубдыспансер"
1152
"ДС Лошыца-2 - Камароўскі рынак"
1153
"Малінаўка-8 - МВЦ Экспабел"
1183
"ГД Ждановічы - АС Аўтазаводская"
1187
"ДС Зялёны луг-6 - АС Аўтазаводская"
1191
"Сухарава-6 - МВЦ Экспабел"
1210
"АВ Усходні - Сосны"
1211
"ДС Малінаўка-4 - ДС Шабаны"
1212
"Сухарава-6 - ДС Чыжоўка"
1218
"ДС Уручча-4 - Сокал"
1230
"ДС Сярова - ГЦ Ждановічы"
1242
"Ст. М. Пушкінская – чыг. ст. Ждановічы праз Тарасава"
1280
"ДС Уручча-4 - Малінаўка-8"
1312
"АС Аўтазаводская - мікрараён Сокал"
1318
"ДС Сярова - Зацень праз Навінкі"
1346
"ДС Лошыца-2 - ДС Зялёны луг-6"
1400
"АВ Цэнтральны - Нацыянальны аэрапорт" Мінск "
1409
"Ст.м. пл. Я.Коласа - РНПЦ анкалогіі - Тубдыспансер"
1430
"АВ Цэнтральны - Нацыянальны аэрапорт Мінск" (праз Сокал)
1547
"Ж / д ст. Калодзішчы - ДС Каржанеўскага"
Схема маршруту
1 "ДС Вяснянка - Вакзал"

Падрабязнае расклад на Минсктранс

1
2
3
4
5
6
7
8
9