BY Транспорт

203Э
"АС Паўднёва-Заходняя - Музей народнай архітэктуры і побыту"
224
"ДС Карастаянавай - Камсамолец"
224Б
"Пл. Бангалор - Камсамолец"
277
"АС Паўднёва-Заходняя - Гарадзішча"
300Э
"Мінск - Нацыянальны аэрапорт Мінск"
301
"Мінск - Вышкава"
302
"Мінск - ваеннае мястэчка Аколіца"
303
"Мінск - Прывольны"
304С
"Мінск - Серафімова"
305
"Мінск - Анопаль"
308
"Мінск - Дергаи"
309
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Сонечны"
309А
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Сонечны" праз Дуброўку"
309У
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Сонечны"
310
"Мінск - Дуброўка праз садоўніцкае таварыства "Сонечны"
311
"Мінск - Марыполь праз Стукацiчы"
312
"Мінск - Мацевiчы"
312А
"Мінск - Мацевiчы"
314
"Мінск - Закружка"
316
"Мінск - Каралішчавічы - Мацевiчы"
317
"Мінск - Паздзеркі праз Еськавічы"
318
"Мінск - Нелiдовiчы праз Паперню"
319
"Мінск - Заслаўе"
319Б
"Мінск - Заслаўе"
322
"Мінск - Забалоцце"
322Б
"Мінск - Забалоцце"
324
"Мінск - Багушова праз Новы Двор"
325
"Мінск - Багушова"
327
"Мінск - Бордиловка"
327У
"Мінск - Бардзiлоўка"
328
"Мінск - Галавачы"
329
"Мінск - Аксакаўшчына"
330
"Мінск - Самахвалавічы"
330У
"Мінск - Самахвалавічы"
334
"Мінск - Глебкавічы"
334У
"Мінск - Глебкавічы"
337
"Мінск - Лясны"
339
"Мінск - Забалоцце"
339А
"Мінск - Забалоцце праз Атоліна"
340
"Мінск - Рогава"
341
"Мінск - Гарані"
341А
"Мінск - Гарані"
345
"Мінск - прафілакторый БНТУ"
346
"Мінск - Курковiчы"
346
"Мінск - с / т Вішнёўка праз Нелiдовiчы"
347
"Мінск - Сярэдняя"
348
"Мінск - Гарадок"
348Б
"Мінск - Гарадок"
349
"Мінск - Малінаўка праз Каралёў Стан"
349У
"Мінск - Малінаўка праз Каралёў Стан"
352
"Мінск - Боўблi"
352Б
"Мінск - Боўблi"
354С
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Оптыка"
357
"Мінск - Дубянцы"
358
"Мінск - Новае Поле"
358Б
"Мінск - Новае Поле"
359
"Мінск - Лявонцьевічы"
360
"Мінск - Лiсаўшчына"
361
"Мінск - Астрашыцкі Гарадок"
361У
"Мінск - Астрашыцкі гарадок"
362
"Мінск - Ліпавая Калода"
363
"Мінск - Новы Двор"
364
"Мінск - Сёмкава"
365
"Мінск - Маляўкі"
365А
"Мінск - Маляўкі"
367
"Мінск - Бальшавік"
368
"Мінск - Старое Сяло"
370
"ДС Захад-3 - Хацежына праз Дзегцяроўку"
371
"Мінск - Юхнаўка"
372
"Мінск - Хацежына"
372П
"Мінск - Хацежына"
376аС
"Мінск – Мацевiчы”
376С
"Мiнск - Каралішчавічы праз Еельніцу"
378
"Мінск - Юзуфова"
378Б
"Мінск - Юзуфова"
379
"Мінск - Атоліна"
379У
"Мінск - Атоліна"
380
"Мінск - Іслач"
382
"Мінск - Заямачнае"
382А
"Мінск - Заямачнае"
385
"Мінск - Мачулішчы"
385У
"Мінск - Мачулішчы"
386
"Мінск - дачы Гарадзішча"
386А
"Мінск - дачы "Гарадзішча" праз садоўніцкае таварыства "Сонечны"
388
"Мінск - Стайкі праз дом адпачынку "На ростанях"
389
"Мінск- Лугавая Слабада"
390
"Мінск - Самахвалавічы"
393
"Мінск - Дзегцяроўка"
397
"Мінск - Стайкі"
397А
"Мінск - Стайкі"
398
"Мінск - Чаромха"
399
"Мінск - Абласная бальніца"
402
"Мінск - Нелiдовiчы"
404
"Мінск - Жукаўка праз Юзуфава"
404Б
"Мінск - Жукаўка праз Юзуфава"
406
"Мінск - Дубенцы"
406А
"Мінск - Дубенцы"
406Б
"Мінск - Дубянцы праз Лагістычны цэнтр"
406В
"Мінск - Лагістычны цэнтр 24"
407
"Мінск - Мінскае Мора"
408
"Мінск - Вялікае Сяло"
409
"Мінск - Крупіца"
412
"Мінск - Жукаўка"
412Б
"Мінск - Жукаўка"
413
"Мінск - Марыполь"
413У
"Мінск - Марыполь"
415
"Мінск - Броўкі"
415Б
"Мінск - Броўкі"
416
"Мінск - Саламарэчча"
418
"Мінск - Паздзеркі"
418А
"Мінск - Паздзеркi праз Закружку"
418У
"Мінск - Паздзеркi "
419
"Мінск - Прафілакторый БНТУ - праз Мінскае Мора"
420
"Мінск - Санаторый "Прыморскі"
421
"Мінск - Брадок"
421А
"Мінск - Брадок праз Галіцу"
422
"Мінск - Казекава"
429
"Мінск - Атоліна"
431
"Мінск - Строчыца"
431А
"Мінск - Паповічы"
435
"Мінск - санаторый "Юнацтва"
438
"Мінск - Кайково"
441
"Мінск - Камянец"
442
"Мінск - Дубовый лес"
449
"Мінск - Забалоцце"
474
"Мінск - дачы Дружба"
486
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Ветэран"
497
"Мінск - Дубянцы праз Новы Двор"
498
"Мінск - Сокал праз Абчак"
805С
"Мінск - Крылова"
818Э
"Мінск - Дуброўка"
820С
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Вясёлка"
826С
"Мінск - Валоўшчына"
829С
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Трактар"
831С
"Мінск - Лысая Гара"
843С
"Мінск - Рабушкі праз садаводчае таварыства "Трактар"
846
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Вішнёўка" праз Нелідовічы"
848С
"Мінск - Бараўцы"
864С
"Мінск - Псіханеўралагічны інтэрнат"
889С
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Фізік" праз садоўніцкае таварыства "Трактар"
890С
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Фізік"
948Э
"Мінск - Лінія Сталіна"
949Э
"Мінск - Раўбічы"
979Э
"Мінск - Каралёў Стан"
1054
"Мінск - Мiханавiчы"
1062
"Мінск - садоўніцкае таварыства "Ветэран" праз садоўніцкае таварыства "Сонечны"
1121
"Мінск - Дачы Гарадзішча праз Дуброўку"
1131
"Мінск - Атоліна"
1203
"Мінск - Новае Поле"
1221
"Мінск - Дачы Дружба"
1254
"Мiнск - Кайкова праз Міханавічы"
1270
"Мінск - п. Ратамка"
1271
"Мінск - Падгор'е"
1277
"Мінск - Гарадзішча"
1303
"Мінск - Прывольны"
1308
"Мінск - д. Калініна"
1397
"Мінск - Стайкі"
1444
"Мінск - Агракамбінат"
1455
"Мінск - Чертяж"
1464
"Мінск - Псіханеўралагічны інтэрнат"
1466
"Мінск - Жукаўка"
1468
"Мінск - Атоліна праз ст. м. Малінаўка"
1485
"Мінск - Броўкі"
1485 - Рогово
"Мінск - Броўкі праз Рогава"
1485 - Сялец
"Мінск - Броўкі праз Сялец"
1485 - Шаршуны
"Мінск - Броўкі праз Шаршуны"
1492
"Мінск - Мачулішчы"
1493
"Мінск - Самахвалавічы"
1499
"Мінск - Заслаўе"
1515
"ДС Дружная - Ельніца (вул. Спартыўная)"
1538
"Мінск - Шчытамірычы"
1540
"Мінск - Юзуфава"
1545
"Мiнск - Атоліна праз Шчомысліцу"
1548
"Мінск - Гарадок праз Бальшавік"
1548Б
"Мiнск - Бараўцы праз Бальшавік, Гарадок"
1554
"Мінск - Астрашыцкі гарадок"
1567
"Мінск - Бальшавік"
1582
"Мінск - Загор'е"
Схема маршруту
203Э "АС Паўднёва-Заходняя - Музей народнай архітэктуры і побыту"


1
2
3
4
5
6
7
8
9